מועדון "סוף הדרך"

"ברוכים הבאים לסוף הדרך. זורם לכם? ברור.
אתם נהנים? אוהבים את המוזיקה? אתם עפים בקטע אחר? לכל צרכי התעופה שלכם אתם מוזמנים לגשת למומחה התעופה שלנו. צוחקת, זה רק הדילר השכונתי שלכם; תגיד שלום, מותק. יופי.

ברוכים הבאים לעוד ערב בן זונה במועדון סוף הדרך, איפה שסדום כל היום ומסיבה כל הלילה! מה שאתם צריכים, אנחנו נטפל בכם! העבודה של המלצריות שלנו היא לוודא שאין ראש פיכח אחד במקום הלילה. תקפידו לתת להן טיפ ולהתנהג אליהן יפה, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם חסרים חלקים בדרך החוצה.
אם בא לכם קצת חברה, רק תגידו לנו מה אתם רוצים, אצלינו הם באים בכל צורה וצבע, ויכולות. הכל הולך הלילה. זה סוף הדרך, לא?

רק עוד דבר אחד, חברים, לפני שנוכל להתחיל את המסיבה; אין לנו הרבה חוקים, אבל עבירה על המעט שיש עלולה לגרור תוצאות… בלתי רצויות. אז פשוט אל, קיי?
חוק 1: כלבה, אל תהרסי את הוויב. בואו נהנה, בסדר?
חוק 2: אנחנו יכולים לקחת את הנשקים שלכם אם אנחנו רוצים. אתם תקבלו אותם בחזרה.
חוק 3: נגעת-שילמת. לא מרוצה? אתם מוזמן לקחת את התלונות שלך למישהו אחר, כי אני לא שמה זין.
חוק 4: החדר האחורי הוא לצוות בלבד. אם אני אראה אותך מסתובב שם אתה תמצא את עצמך נמוך בגפה בדרך החוצה.
חוק 5: למקרה שהספקתם לשכוח, חוק 5 דומה מאוד לחוק 1, רק קצת יותר קשוח. כלבה! אל תהרסי את הוויב!

אז הכל בסדר? מעולה. אפשר להתחיל את המסיבה.
אה, כמעט שכחתי; תקפידו למצוא זמן לנסות את סם הבית שלנו-בייבי בום, זה יעיף לך את השכל"

מועדון "סוף הדרך" הוא המסיבה הבלתי נגמרת של תל אביב החדשה. הוא מתגאה ביכולת לספק לכל לקוח מה שהוא מחפש-בין אם זו מוזיקה, אלכוהול, סמים או גוף חם ללילה; מהרגע שאתה נכנס למקום הגבולות הולכים ונעלמים והלילה נצבע בטכניקולור. המועדון מחפש צוות-ממפעילי המועדון עד הזונות, "סוף הדרך" אוגר בתוכו טיפוסים מכל טיפוס, גזע ומין.
במהלך היום המועדון מתפקד כמקום מפגש בלב העיר, מקום בו ניתן לשבת ולדבר על כוס משקה, לספק את צרכיך הפיזיים או לקנות את הסם האהוב עליך. אך עם רדת החשיכה הופך המקום למועדון הפרוע ביותר בשממה, צבעי ניאון ואורות בוהקים מאירים את הלילה, המוזיקה נישאת אל השמיים והכל נהיה אפשרי.
שחקנים יכולים לשחק את צוות המועדון או זונות בשירות המועדון. מוטנטים המועסקים ב"סוף הדרך" אינם נחשבים לעבדים והם חופשיים לפעול כפי רצונם, כל עוד הם זוכרים מי נותן להם קורת גג.

הקבוצה מוגבלת לשחקנים בגילאי 18+
להצטרפות ושאלות ניתן לפנות לAyuki NM או Yuval Riffkin