שוק הבשר

"The price won't kill ya, it's not like I'm skinning you alive… But for what you are asking? It might cost you an arm and a leg…”

 

"בלי החווה לא יהיה בשר, בלי הבשר לא יהיו חיים" זה המוטו ששולט בשוק הבשר של העיר. את החווה עצמה הממוקמת בפאתי העיר לא רבים ראו מבפנים, או שראו ולא רוצים לדבר על זה… ובתל אביב החדשה כבר למדו מזמן לא לשאול "מאיפה השגתם את זה?"

החווה כבר שנים ספקית המזון מס. 1 בתל אביב החדשה, ושוכנת על אולי פיסת האדמה החקלאית היחידה באזור. תוסיפו לזה את הדירים, הרפת והלול ותקבלו תעשיית גידול ועיבוד מזון הנשענת בעיקר על כוח עבודה חינמי העונה על ההגדרה "עבדים". חלקם בחרו בזה כדי לשלם חובות או לדאוג למשפחה, חלקם נשפטו על פשעים כנגד העיר וחלקם נתפסו ע"י "חוליית החילוץ" כמו שקוראים לה בעיר ספק באירוניה ספק ברצינות. סביב התעשייה עם הזמן נוצר סינדיקט שלם המשרת בעיקר את עצמו. נוספו בעלי תפקידים כמו אותה חוליית החילוץ שאחראית על "רכש" כוח אדם חדש, המוכרנים שעסוקים במו"מ מול גורמים המעוניינים לרכוש את מוצרי הסינדיקט ומרחיבים את בסיס הלקוחות ושפע המוצרים שהסינדיקט מספק, כוח הזרוע או בשמו האחר "שימור לקוחות" וכמובן המנהלים ששומרים על המערכת פועלת לטובת כל הנוגעים בדבר (כמעט).

הקבוצה מעורבת, סוחרת ובעלת אינטרסים עם כמעט כל הקבוצות בעיר אז אם אתם רוצים משחק כלכלי, כוחני ואינטרסנטי כמו שרק שנות מחסור וצנע פוסטאפוקליפטיים יכולים להביא, ואתם בני 18+ שלחו קונספט או דברו עם וובה פורמן.