הרמוניה

"בעזרת חרב זו כמו בימים העתיקים אני מוציא להורג את ראשי ההרמוניה וראשיהם יקשטו את חומות העיר!" זה היה המשפט של גבריאל ראש חטיבת הנגב כשהוא הוציא להורג את ארבעת מתוך שישת ראשי "הרמוניה"

אך מי אלו הרמוניה?

 

בעידן הישן

אין בנמצא מידע רב על עברה של "הרמוניה", אך משוער שהוא נמצא בספרייה הסודית של "הרמוניה". ישנן אגדות וסיפורים על כך שהיא קבורה מתחת לעיר, ניצבת בשממה או אף מוחבאת בעננים,  אבל הרוב בטוחים שהיא איננה קיימת ושהיא לא יותר סיפורי אגדות לילדים.

הזקנים אומרים ש"הרמוניה" היו ה"בונים החופשיים" של העידן הישן, מסדר סודי שהיווה את שדרת הציוויליזציה לפני המפלה הגדולה.

מה שידוע בוודאות הוא ש"הרמוניה" היא בת יותר מ100 שנה ומנחשים שהם התחילו את הפעילות שלהם אף מוקדם יותר,  לפני " עידן השממה" .

השם 'הרמוניה' מוקף שמועות וסיפורים פרועים. ישנם הטוענים שגילו דרך לחיות לנצח. יש הנשבעים שראו אותם רוכבים על מכונות מעופפות, משתמשים במכונות שיוצרות מים ומזון מאוויר ואף יצירת חיים מלאכותיים ששירתו את קדמוני הרמוניה.
אבל כך אלה בגדר שמועות ואת האמת סביר להניח שאף אחד כבר לא ידע.

 

הרמוניה "בעידן השממה"

בימים הראשונים של עידן השממה קבוצת "הרמוניה" הצליחה לאתר בדרום מקורות נפט ודלקים אחרים. אולי היה זה מחקר מקדים ואולי זה המזל, אך עם סיום המלחמה כשהנשורת הגרעינית עוד לא הספיקה לכסות את העולם, יצאו "הרמוניה" והתחילו לחפש מקום לקרוא לו בית.

מצבת כוח אדם מצהיבה ומתפוררת שהוצגה במוזיאון מנתה 30 איש מיומנים חזקים ובריאים שיצאו מבטן האדמה והתחילו לצעוד דרומה. החוקרים היום משערים שהיה להם מקלט אטומי וכלי תחבורה, אחרת המרחקים והכאוס היו קוטלים את כולם. לאחר שנה של חיפושים הגיעו לנקודה זו, הנקודה שבה נבנתה "תל אביב החדשה"


תחילת בנייה "תל אביב החדשה" 5 לס"הח(לספירה החדשה)

כ5 שנים אחרי סיום המלחמה הכפר הקטן של 30 איש בשם "תל אביב החדשה " עמד. לא היה בו יותר ממבנה אחד וכמה אוהלים, אך נראה שלראשי "הרמוניה" היו ותכניות גדולות.

העיר הוקמה על חורבותיו של ישוב ישן. הריסות המבנים בו ובישובים הנטושים הסמוכים היוו חומרי גלם מספיקים לתחילת בניית העיר.

 

יחד עם כל אלו, התחילו לזרום לאתרי הבניה עוד חומרים בנייה ,משאבים וכלי עבודה גדולים שנראו חדשים ולא פגועים. אנשי האזור המעטים ששרדו מהישובים והכפרים שמסביב שמעו על בנייה מסיבית של עיר ועשו את דרכם לבדוק את השמועה. תוך פחות משבוע הצטרפו מי שהיו מוגדרים "ערבים" ו"יהודים" לכפר הקטן והסכימו לוותר על הלאום והדת שלהם ולהיות חלק מתושבי "תל אביב החדשה".

בעזרת תכנון נכון, חכמה, וכסף מ"העידן הישן" הצליחו אנשי "הרמוניה" להקים את כפר "תל אביב החדשה".


השנים הראשונות של תל אביב החדשה 5-90 שנה אחרי תחילת הבנייה

כמות האנשים בעיר גדלה, הבנייה הלא פוסקת עם הפתעות שהביאו ראשי ה"הרמוניה" המזדקנים שיפרה נפלאות את פני העיר. באמצעות הטכנולוגיה החדשה נוצל גילוי מעיינות הנפט מתחת לעיר והתחילה הבנייה של "הברז".

"הברז" היה אחד מהפרויקטים הכי סודיים של "הרמוניה". רק אנשים נבחרים עבדו בו ובנו אותו. ההנחה המקובלת הייתה כי ה"ברז" היה החלק בצינור השואב של הנפט מהמעיינות השחורים שהעביר אותו למעבדות הזיקוק על מנת שיהפכו אותו לדלק. מיקומו היה סוד שמור היטב, וה"ברז" עצמו היה מוגן במיטב האמצעים של הרמוניה. אנשים שיצאו לחפש אותו בנסיון להשיג רווח אישי לרוב חזרו בידיים ריקות. אלו ברי המזל. חסרי המזל הצליחו למצוא אותו,וחזרו כשגופם חולה.לעיתים גופם הצליח להתאושש, גם אם מלווה בתופעות לוואי מטרידות של עור מצולק ואפור, איברים חדשים ומוטציות אחרות. לעיתים החולים היו במצב כה רע שהם נלקחו על ידי נציגי הרמוניה לטיפולים רפואיים ומחקר, מהם לא שבו.
הבנייה בעיר התקדמה במהירות, הוקם שוק חופשי בשם "שוק נור" שהיה פתוח לכול מי שרוצה, בניית החומות והביצורים להגנה מפי שודדים ובוזזים התקדמה במהירות, בתים ומבנים המשיכו להבנות, כלכלה חדשה ותחילת מסחר עם ישובים וכפרים שהצליחו לקום בשממה, אפילו מסחר עם "מועצת תל-חיים" ו "כסית" התחיל להתקיים:  היה ניתן לראות את אנשיהם מסתובבים בשוק ובנייני "הרמוניה"

היה נדמה כי אנשי "הרמוניה" בנו עיר חכמה והתחילו לבנות עתיד חדש לאנושות .

.

 

שכירת חטיבת הנגב ונפילת קבוצת הרמוניה 90-99 לספירה החדשה

העיר גדלה והתפתחת, אנשי "הרמוניה " התחלפו וילדיהם החליפו אותם שהחליפו אותם וככה הלאה, הסחר התפתח וכלכלה עם העקרונות החדשים שנוצרו בעולם אפילו פתחה אפשרות סחר בנוגע למים ומחקר עם "רוכבי מגוג". הגישה החדשה הייתה יותר ליברלית, ההבנה הייתה שהעיר בנויה וחזקה ותמשיך לגדול ולתפעל את עצמה. "הרמוניה" דאגו לתפעול ותחזוק העיר והמוסדות השונים בה, השוק הפך לשוק חופשי שניתן לסחור בו בהכול.

 

עם גדילת האכלוסיה, מקרי הפשיעה הפנימיים גברו, כתות צצו והעיר עצמה הייתה מטרה מושכת לשודדים שארבו לשיירות שעשו את דרכן הלוך ושוב מהישובים האחרים בשממה.

בשנת 90 לספירה החדשה הגיע גבריאל כהן לעיר עם צבא בשם "חטיבת הנגב". הוא הציע את שירותי האבטחה שלו לעיר בתנאי שיסופקו מזון, מגורים לחייליו ומקום של כבוד לעצמו בעתיד אותו אנשי הרמוניה חולמים לבנות.

אחרי דיונים רבים הסכימו ראשי "הרמוניה" להצעתו של גבריאל, מה שהסתבר כטעותם הגדולה ביותר.

במשך 9 שנים(99 לס"הח) גבריאל הגן על העיר בהצלחה מרובה, עצר את השודדים ופושעים, גירש את דת המוטנטים "בני השמש" מהעיר והעניק תחושת ביטחון לכלל התושבים.

אך תקופת השגשוג הזו נקטעה ללא שום אזהרה. חטיבת הנגב כבשה את העיר מידי "הרמוניה".

 

שנה לכיבוש העיר בידי גביראל כהן וחטיבת הנגב 99 לספ"הח

לאחר כיבוש העיר והוצאת הורג של 4 מתוך 6 אנשי "הרמוניה" אותם הצליחה למצוא חברי הרמוניה אשר שימשו כפטרוני העיר ירדו למחתרת והמצב החל להידרדר. גבריאל סגר את הסחר היוצא מן העיר, הגביל החזקת נשק ומנע כל הוצאה של דלק מגבולות תל אביב החדשה.

גבריאל עבר על בדיברה המקודשת ביותר בשממה " אל תרצח" והתעלם מפסיקות השופטים אשר פעלו למען צדק.

המצב בעיר החמיר במהירות: השוק נפגע קשה והרעב השתולל בעיר. כת "ילדי השמש" חדרה לעיר והתחילה להטיף ולגייס לשורותיה. אספקה חדשה לא הגיעה לעיר והתושבים התחילו לסבול, אך נדמה כי לגבריאל כהן לא היה אכפת. אף אחד לא יודע מה היו המטרות שלו אך בברור הוא רצה לפגוע באיזון הדק שנוצר בנוי-לנד ואולי אפילו לשלוט בכולה.

שלטון גבריאל היה קשה ואכזר. הוא דאג להשמיד כול זכר שהיה ל "הרמוניה". כל מסמך שהגיע לידו נשרף, כל אדם שלחש את "הרמוניה" הוצא להורג.

"תל אביב החדשה" הייתה על סף קריסה.

השופטים לא יכלו לתת לכל זה לעבור בשקט, לחישות על מלחמה מצד צה"ל,כסית ומגוג נשמעו יותר ויותר בשל המחסור בדלק ובניצוח השופטים ברית משולשת נוצרה בין הקבוצות.

 

 

כיבוש העיר מידי חטיבת הנגב בעזרת "צהל",כסית ומגוג 99-100 לספ"הח

כיבוש העיר היה חייב להתחיל, אחרי פחות משנה של הפסקה באספקת דלק שלושת הקבוצות הגדולות בשממה מיצו את מאגרי החירום שלהן.

צה"ל,כסית ומגוג בחסות השופטים בפעם הראשונה בתולדותיהם איחדו כוחות.

במשך שלושה חודשים תוכננה התקיפה, "תל אביב החדשה" הייתה מוגנת היטב ונעשה שימוש במוטנטים על מנת לחדור לעיר ולאסוף מודיעין.
אך הצעד המרחיק לכת ביותר היה ההוצאה מחוץ לחוק של כל צבא הנגב בידי השופטים. כל אחד שהיה חבר בו, או סייע לו היה בן מוות.

הקרב על "תל אביב החדשה" התחילו ב 28.12 לקראת סוף שנת 99 לספ"הח ונמשך שבועיים רצופים עד ה10.1.

 

הניצחון על חטיבת הנגב המצב בעיר וחשיבה לעתיד

עם הניצחון על חטיבת הנגב המצב בעיר היה קשה,אך העיר פעלה בדיוק כמו שתכננו אותה "הרמוניה". העיר ידעה לשקם את עצמה במהירות, עם פתיחת השערים לסחר השוק לאט לאט התמלא שוב, "הברז" עדין לא נפתח בגלל שאת מיקומו רק בכירי הרמוניה וגבריאל ידעו. והוא כמובן אינו מוכן לדבר.

המצב בעיר עדיין בעייתי: אין שלטון מרכזי שיצור סדר, אין אבטחה פנימית מפני פשיעה או חיצונית מפני שודדים ומוטנטים פראיים. והגרוע מכל: שני הניצולים "מהרמוניה" עדיין לא נמצאו.

גבריאל כהן במאסר כבר יומיים ומניית המתים משני הצדדים עוד לא הסתיימה.

מה היה על גורל העיר? מי יקח את המושכות? איפה כול המידע הסודי של העיר? מה יקרה עם שארית חטיבת הנגב? איפה נמצא הברז של העיר?

השאלות גדולות כאלה היו צריכות להיפתר בקרוב אחרת עתיד בטוח לא היה פה.