צה"ל – צבא ההגנה לעצמנו

אין כוח צבאי גדול או חזק יותר במדבר נוי-לנד מאשר מועצת תל-חיים.  הם אחד הכוחות הוותיקים ביותר בשממה. מועצת תל-חיים הגדירה עצמה כפטרונית של איזור הגליל, הקבוצה המתפרסת על מרב צפון נוי-לנד מבוססת בשישה בסיסים אשר אותם סיפחו לעצמם לאורך השנים.

הקבוצה התפתחה לפני כ80 שנה מישוב בשם תל-חיים. בעבר היה ישוב זה חקלאי בלבד, סגור בתוך עצמו ושולי לחלוטין בנוף הפוסט-אפוקליפטי של השממה. עובדה זו השתנתה עם עליית הנהגה חדשה, תוך מספר ימים נפתחו שערי תל-חיים ואנשיה התחילו בסיפוח האדמות הסובבות. לאט לאט טריטוריית תל חיים גדלה עד שלבסוף הקימה הנהגת תל-חיים את צה"ל, זרועה הצבאית אשר הפכה לאורך השנים לכוח בלתי ניתן לערעור בשממה.

צה"ל פעל בצורת סיפוח חד משמעית ואף אלימה בצפון נוי-לנד, לישוב אחר ישוב ניתן האולטימטום: הצטרפו או הישרפו.

צבא ההגנה לעצמנו מתפקד כמערכת משומנת, לכל אחד תפקיד והוא ממלא אותו מגיל בגרות עד זקנה. הקבוצה מתפקדת תחת סט חוקים ברור אשר לפיו כל אדם או מוטנט שווים כל עוד תורמים את חלקם.

מועצת תל-חיים משוך לעצמה מספר רב של אנשים אשר מחפשים מחסה, עבודה והגנה וידוע כי משתמשת בכוח רב על מנת לשמור על שלה.

עם נפילת 'תל אביב החדשה' והעצירה בסחר הדלק הייתה זו מועצת תל-חיים אשר סבלה נזק רב. הקבוצה אשר מתפרסת על שטח רחב זקוקה לדלק על מנת לשמור על שלטון יציב ושמירה על קשר בין הישובים הרבים שבשליטתה. לכן מהר מאוד נשלח פקודה לצה"ל לפתור את בעיית 'תל אביב החדשה'. וכך הצטרף צה"ל לברית המשלשת עם כסית ומגוג על מנת לשחרר את העיר. בתום מלחמת התשה של חודש על העיר חדרו כוחות הברית לעיר וניקו אותה מחטיבת הנגב. כעת הגיעה הזמן לחלק את השלל, העיר עומדת ללא שלטון, הדלק חסר בעלים. וכיבוש… כיבוש אינו זר למועצת תל-חיים.

 

ליצירת קשר ניתן לשלוח הודעה לקפטן הקבוצה יואב שוולאב.